Belka
Czwartek, 20 Czerwca 2019   imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Avia Świdnik - Motor Lublin 28.03.2015 (doping)

 
FORZA MOTOR TV przedstawia - Avia Świdnik - Motor Lublin 28.03.2015 Filmik przedstawia fragmenty dopingu z 1 połowy. Niestety warunki atmosferyczne nie pozwoliły nagrać nam drugiej połowy. Przypomnijmy, że derbowym pojedynku z Avią Świdnik piłkarze Motoru zdobyli jeden punkt remisując 0:0. Łącznie do Świdnika wybrało się prywatnymi autami ok. 470 kibiców, w tym nasi zgodowicze: 40 Chełmianka, 10 Śląsk i kilkunastu kiboli Górnika – dzięki! Pierwotnie otrzymaliśmy zaledwie 280 biletów, które rozeszły się momentalnie. Dodatkowo na miejscu udało się około 70 osobom wejść na farta nie będąc wcześniej na liście. A zatem w sumie na sektor gości weszło ok. 350 osób. Każdy otrzymał okazyjny pasiak. Oprócz tego pod stadionem zostało jeszcze 120 fanatyków w tym sporo Chełmianki. Płot ozdobiliśmy następującymi flagami: „Motor Lublin”, „Nieproszeni Goście”, „Lubartów”, „Niech nas nienawidzą..” oraz transparentem PDW dla naszego brata. Podczas meczu nie obyło się bez wzajemnych uprzejmości. Mimo to przebiegało to wszystko bez klimatu, czyli bez jakiejś większej derbowej atmosfery. Nowy obiekt Avii pozostawia wiele do życzenia choćby pod względem akustyki, której wyraźnie tam brakuje. Avia zebrała się w ok. 300 osób wywieszając 3 flagi. W drugiej połowie zaprezentowali oprawę i mimo, że była ona niewielkich rozmiarów to trzeba przyznać, że została wykonana estetycznie. Reasumując mecz bez historii, oby takich jak najmniej. Zdjęcia i filmik pojawią się wkrótce. Niestety z uwagi na fatalne warunki materiały będą dotyczyły tylko 1 połowy. źródło: MotorLublin.com

 


Forza MotorTV
 
Data pliku video: 2015-03-30, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat świdnicki – powiat w centralnej części województwa lubelskiego z siedzibą w Świdniku. W skład powiatu wchodzą gminy: Świdnik, Piaski, Mełgiew, Rybczewice i Trawniki, zajmując powierzchnię 468.97 km².

  Atrakcje przyrodnicze powiatu świdnickiego stanowią: Krzczonowski Park Krajobrazowy, Rezerwat leśny Wierzchowiska, obszar chronionego krajobrazu - Rezerwat leśny Wierzchowiska oraz 26 pomników przyrody.

  Do zabytków zaliczają się: zespół starego dworca kolejowego Świdnik, kościół parafialny pw. Podwyższenia Krzyża Św. w Piaskach, późnobarokowo - neoklasycystyczna dzwonnica z 1886 r., ruiny późnobarokowo-klasycystycznego zboru kalwińskieg również w Piaskach, „stary kościół” z 1726 roku w Małgiewie, późnobarokowy kościół par. pw. Św. Stanisława bpa, wybudowany w latach 1712-1727 w Biskupicach oraz wiele zabytkowych kapliczek.

  Stolica powiatu jest ośrodkiem przemysłu lotniczego; na jej teranie działają PZL-Świdnik produkujące śmigłowce.

  Przez powiat świdnicki przebiegają trasy międzynarodowe: E372 oraz E373. Świdnik posiada własne lotnisko dla helikopterów oraz małych samolotów.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola